DSC_0616

W dniu 28 czerwca 2015 roku na stadionie w Brzezinach rozegrano VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu brzezińskiego. Zawody odbyły się w grupie A (mężczyźni).

A oto wyniki:

LokataNazwa jednostkiSztafetaBojówkaRazem
1OSP POLIK57,4534,0091,45
2OSP JORDANÓW61,8137,8499,65
3OSP WOLA CYRUSOWA62,1239,89102,01
4OSP REWICA62,8241,41104,23
5OSP PRZECŁAW63,9846,73110,71
6OSP ROGÓW71,0540,48111,53
7OSP BRZEZINY58,9753,83111,97
8OSP DMOSIN70,1253,83123,95
9OSP JASIENIN67,5873,19140,77

GALERIA ZDJĘCIOWA: